Cesta, od punku ke svobodě
Cena: od 149Kč
Vybrat částku

Jak to vypadá, když se punkový bubeník rozhodne nepít, nekouřit a nedrogovat? Lukáš Vincour napsal autobiografickou knihu o tak trochu netradiční cestě člena několika úspěšných hudebních skupin. Nahlédnete do zákulisí kapel, se kterými se vypracoval od prvních koncertů ve sklepech a garážích až po vyprodané kluby po celé Evropě. Na své cestě prošel vývojem, ve kterém se oprostil od nepsaných pravidel subkultury a došel tak k osobní svobodě. A nebojí se o tom otevřeně mluvit ve své prvotině, kde bez obalu popisuje postoj k veganství, punku a svobodě. Jeho životní filozofie a osobní přiznání vás prostě nejen donutí k zamyšlení, ale inspiruje vás k přehodnocení ustálených vzorců ve společnosti. Stal se vzorem i pro děti na základních školách, kde je motivuje k nalezení svého potenciálu. Jeho bezmezná touha plnit si sny ho dovedla až k tomu, že se jednoho dne rozhodl napsat, a vlastními silami vydat tuto knihu.

Počet stran: 168

Velikost stránky: 5,83 x 8,27´´

Rok vydání: 2016

ISBN: 978-80-270-0878-0

Pokud chcete zažádat o osobní odběr či doručení v Praze, napište nám na zakaznickapodpora@makniha.cz a nevytvářejte objednávku.

Ty z vás, kteří si nechtějí vyzvednout knihu osobně v Praze a chtějí ji zaslat poštou, prosíme o normální provedení a zaplacení objednávky na našem serveru.

 

Čerstvé novinky

Pin It